Dlaczego ukryty sejf to dobry wybór?
Bez względu na to, w jakim miejscu dochodzi do włamania – w domu, mieszkaniu, w sklepie, w firmie lub instytucji – największym wrogiem włamywacza zawsze jest czas. Ukryty sejf jest rozwiązaniem nieoczywistym. To znakomity wybór, ponieważ potrzeba czasu, aby go znaleźć i jeszcze więcej czasu, aby do takiego sejfu się włamać.
Jednak samo bycie niewidocznym to za mało, aby zapewnić bezpieczeństwo zdeponowanym w sejfie przedmiotom. Dlatego produkty dostępne w ofercie Hartmann Tresore mają przede wszystkim certyfikaty bezpieczeństwa poświadczające ich konkretną odporność na sforsowanie. Niewidzialny sejf może być również podłączony do systemu alarmowego i mieć czujki reagujące na wszelkie próby naruszenia bezpieczeństwa.
Niewidzialne sejfy – czyli jakie?
Jeśli chodzi o sejfy, które można w łatwy sposób ukryć, możemy wyróżnić następujące produkty:
• sejfy ścienne – są idealnym rozwiązaniem na etapie planowania inwestycji budowlanej, budowy lub remontu. Sejfy ścienne to cisi "bohaterowie" filmów amerykańskich (Tak! Mamy na myśli dokładnie te sceny w których sejf ścienny "wyłania się" po odchyleniu na przykład obrazu). Taki ukryty sejf kamuflażowy stanowi świetne rozwiązanie, bo jest trudny do odnalezienia. Sejfy ścienne są również idealne pod kątem oszczędności miejsca. Sejfy tego typu wmurowuje się w ścianę, aby je ukryć i znacząco utrudnić ich wyrwanie. Aby zamontować taki sejf - należy odpowiednio wcześniej przygotować konkretny otwór - przygotowana wnęka musi mieć odpowiednią wielkość ‒ zalecamy, aby była o około 10 cm wyższa, szersza i głębsza niż sam sejf. Dzięki temu można otoczyć sejf warstwą betonu.
• sejfy podłogowe – podobnie jak sejfy ścienne, idealnie nadają się do ukrycia w podłodze z tym zastrzeżeniem, że otwór pod konkretny wymiar (wraz z "zapasem" 10 cm) należy wcześniej zaplanować i przygotować.
• sejfy meblowe – są to sejfy z certyfikatami, klasowe, jednak na tyle "lekkie", że nadają się do zabudowy meblowej, można je również ukryć np. w biurku.
Najniższa cena to jedna z cech charakteryzujących małe sejfy ścienne, podłogowe i meblowe (w porównaniu do klasowych sejfów wolnostojących), na którą zwracają uwagę klienci.
Czym jest "ghost safe"?
W ofercie Hartmann Tresore dostępne jest innowacyjne rozwiązanie o nazwie "ghost safe" – jest to (najprościej rzecz ujmując) sejf w sejfie – podwójny sejf.
Ghost safe z pozoru wygląda jak zwyczajny sejf ścienny, jednak to tylko pozory! Po otwarciu pierwszych drzwi sejfu widzisz pierwszą część sejfu, pierwszą komorę. Druga komora kryje się głębiej – w dalszej części sejfu. O tym, że istnieje ta druga część, wie tylko właściciel.
W jaki sposób możesz zamówić ukryty sejf kamuflażowy?
Co jest najistotniejsze? Na pewno wybranie odpowiedniego miejsca, w którym chcesz ukryć sejf. Istotne są wymiary wnęki (w ścianie lub podłodze) lub rozmiar dostępnej przestrzeni (w zabudowie meblowej).
Wielu klientów pyta, czy jest u nas dostępna bezpłatna wysyłka. Zdarza się, że oferujemy naszym klientom dostawę spedycją lub kurierem (dostawa pod budynek). W naszej ofercie dostępna jest również dostawa z wniesieniem i montażem.
Sejf spakowany jest dyskretnie, w pudełko kartonowe, bez żadnych oznaczeń, które wskazywałyby na to, co jest dostarczane. Jaka jest zawartość – wiesz tylko TY.
W jaki sposób możesz złożyć u nas zamówienie? Bardzo prosto – telefonicznie lub mailowo. Jeśli sejf jest dostępny w magazynie, wysyłamy go w ciągu 2 dni. Jeśli sejf będzie produkowany – poinformujemy cię, gdy będzie gotowy do transportu.
Podsumowanie
Niewidzialny sejf łączy w sobie innowację, tajemnicę i bezpieczeństwo. Taki sejf jest niewidoczny na pierwszy rzut oka, co zapewnia dyskrecję i skuteczną ochronę przed zlokalizowaniem go i dostępem osób nieuprawnionych.
Dzięki niemu możemy czuć się pewniej wiedząc, że nasze najważniejsze rzeczy są odpowiednio ukryte i zabezpieczone.
Może Cię zainteresować: Sejf na pieniądze – jaki i dlaczego wybrać